Kadrina keskkoolis hakatakse võistu joonestama

Eeloleval reedel hakkavad Kadrina keskkooli poisid joonestama tudengitega võistu. CADrina eelvõistlusel tekkinud pingerida näitab tänavu erakordselt head taset.
Veebis peetud eelvõistlusel tegid kaasa 12 meeskonda üle Eesti. Eelvoorust parimatena pääsesid lõppvõistlusele kolm meeskonda TalTechist, kaks tiimi Kadrina keskkoolist ja MTÜ Tudengi Vormeli meeskond, mis koosneb TalTechi ja Tallinna Tehnikakõrgkooli tudengitest.
Võistluse töö võimaldas võistkondadel teenida 800 punkti. „Eelvooru parim sai 770 ja teine 749,1 puntki, neile järgnenud neli meeskonda jäid kõik 400-500 puntki vahele,“ tutvustas võistluse peakohtunik Valdar Tammin parimate punktisaaki, pidades ka teiste lõppvõistlusele pääsejate taset väga heaks. „Arvestades punktide vahet, siis finaalis läheb kindlasti põnevaks.“
Eelvõistluselt parima punktiskoori korjanud Tudengi Vormeli esindaja Kristjan Taimla, kes on ühtlasi ka Kadrina Keskkooli vilistlane ütles, et ootavad põnevusega finaalvõistlust. „Eelvõistlusel üllatasid kõige rohkem joonised, mille lugemine osutus arvatust aeganõudvamaks. Seetõttu ka koostu kokkupanemisega läks kiireks ning kõige parem ei saanud,“ väljendas noormees enesekriitikat, aga et hea õnn neid ei jätaks, lubasid nad CADrina finaali võtta kaasa ka vormeli.

Eelvooru võitnud Tudengi Vormeli meeskond. Vasakult Karl Kaarlõp, Robin Saarniit, Kristjan Taimla.